CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Żaluzje Wrocław

Żaluzje Wrocław
http://www.kordia.pl

Kordia Michalczyk to firma liderująca na rynku wrocławskim w branży handlu systemów zaciemnień wnętrz dla osób prywatnych, instytucji i firm. Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie z świadczonych przez nas usług. Fundamentem właściwego działania firmy jest sumienność, wysoka jakość usług, atrakcyjne ceny oraz miły kontakt, my cały czas kroczymy by w 100% spełnić wszystkie te czynniki.

W firmie Kordia Michalczyk znajduje się szeroka gama żaluzji (poziome, pionowe, fasadowe), rolet (zewnętrze, do okien dachowych), markiz, okien, drzwi oraz innych. Dokładną ofertę znajdziesz na stronie firmowej kordia.pl.

Kordia istnieje na rynku od 2003 roku, od tego czasu w dynamiczny sposób rozwijamy zarówno swoją ofertę jak i jakość świadczonych usług.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.