CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Vieri Divani

Vieri Divani
http://www.vieridivani.pl

Firma dla osób szukających nowoczesnych i ręcznie produkowanych mebli, w szczególności sof oraz narożników. Na stronie prezentowanych jest kilka bazowych modeli mebli wypoczynkowych, wśród których można znaleźć kilkadziesiąt wariantów wymiarowych. Meble obijane są materiałami i skórami wiodących firm na rynku, a szczególnie polecane są włoskie tkaniny zmywalne i skóry naturalne.

Dużą część oferty stanowią łóżka tapicerowane i dodatki: szafy, toaletki, komody, stoliki nocne. To pozwala na umeblowanie całej sypialni w modernistycznym, ale i funkcjonalnym stylu.

Firma posiada swoje główne salony w Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu, ale istnieje również możliwość zamówienia mebli on-line. W takiej sytuacji do klienta wysyłane są próbniki kolorystyczne.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.