CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Transkrypcje SpiszeTo.pl

Kiedy masz do dyspozycji programy do pisania na każdym urządzeniu i wydawać by się mogło, że to prosta i szybka droga do uzyskania tekstu z nagrania, a jednak wracasz do niego, bo tekst zawiera sporo błędów gramatycznych i stylistycznych nie spełniając twoich oczekiwań to nie koniec świata. Zespół Spiszeto.pl zaoszczędzi Twój czas i będzie czuwał nad jakością.

Drogi Prawniku/Prawniczko, transkrypcje sądowe i przepisywanie protokołów ułatwią Ci prowadzenie jednocześnie więcej niż jednej sprawy, Zespół Spiszeto.pl „zmarnuje” czas na przesłuchanie nagrań, a Tobie dostarczy spisaną formę, z którą zapoznasz się o wiele szybciej.

Drogi Badaczu/Badaczko, Drogi Studencie/Studentko, spisujemy również treści nagrań z konferencji, wykładów oraz notatek głosowych. W naszej ofercie dostępna jest transkrypcja wywiadów.

Drogi Podkasterze/Podkasterko, jeśli chcesz być dostrzeżony przez większe grono odbiorców z pełnym profesjonalizmem, zajmiemy się transkrypcją Twoich podkastów, aby Ci w tym pomóc.

Transkrypcje SpiszeTo
Aleja Wyzwolenia 18/1
95-070 Aleksandrów Łódzki
Tel: 604 361 653

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (1 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi: , , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.