CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Śnieżne safari

W ofercie firmy: nauka jazdy na skuterach śnieżnych pod opieką specjalistycznych instruktorów, przejażdżki skuterami, organizacja kuligów, ognisk z muzyką góralska oraz innych imprez towarzyszących zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla klientów prywatnych.

Do Państwa dyspozycji posiadamy najnowocześniejsze skutery śnieżne wiodącego producenta na świecie – marki Arctic Cat. Na trasie wyprawy odwiedzamy schroniska górskie, w których można się ogrzać i nabrać sił na dalszą trasę oraz wedle życzeń klienta spożyć ciepły posiłek. Na jednej maszynie mogą jechać dwie osoby.

Nasz firma zajmuje się także sprzedażą i serwisem skuterów śnieżnych Arctic Cat, jak też części i akcesoria do nich. Na dzień dzisiejszy posiadamy w dystrybucji skutery śnieżne Arctic Cat model 2011 : wyczynowe, górskie, turystyczne, użytkowe, oraz dziecięce. Zapraszamy na śnieżne safari do Szczyrku.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.