CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

SkladGazet.pl

SkladGazet.pl
http://skladgazet.pl/

Chcesz wiedzieć jak założyć wydawnictwo prasowe i stworzyć zespół redakcyjny? Jak przygotować materiały do gazety? Co to jest skład i łamanie publikacji?

Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli nasz zespół grafików, redaktorów technicznych i specjalistów ds. rynku wydawniczego publikacji prasowych. Oferujemy profesjonalne przygotowanie i pomoc w tworzeniu pełnego procesu redakcyjnego – od koncepcji po druk, zarówno dla dużych gazet, jak i małych publikacji periodycznych i okolicznościowych.

Przygotujemy layout publikacji przystosowany do założeń i celów zarówno wydawnictwa jak i grupy docelowej czytelników, tworząc spójne okładki gazety oraz makiety wewnętrznych stron publikacji. Kierując się przygotowanym rozrysem szpigla numeru gazety, wykonujemy skład i łamanie publikacji.

Niezwykle ważnym w doborze najlepszych elementów graficznych i typograficznych gazety jest jej wielkość, forma a także rodzaj druku. Doradzamy w wyborze odpowiedniej drukarni i technologii druku: druk gazetowy (na papierze gazetowym) lub offsetowy na papierach matowych, powlekanych kredowych oraz LWC i S.C.

Zachęcamy zasięgnięcia szczegółowych informacji odwiedzenia naszej strony.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.