CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Serwis wind – Komodo-windy.pl

Firma Komodo jest producentem wind osobowych i towarowych. Kompleksowe usługi obejmują projektowanie, produkcję, montaż wind oraz ich konserwację w ramach regularnych przeglądów i napraw. Osobowe windy hydrauliczne to nie tylko wygoda, ale nieodzowny element w wielopiętrowych budynkach mieszkalnych, wielopiętrowych warsztatach produkcyjnych czy szpitalach. Nie wszyscy jednak wiedzą, że nie jest to jedyne zastosowanie tych urządzeń. W hotelach i restauracjach powszechne są windy towarowe i gastronomiczne. W budynkach użyteczności publicznej montuje się windy dla osób niepełnosprawnych w celu usunięcia barier architektonicznych.

Ponad 20 letnie doświadczenie firmy pozwala na oferowanie takich usług, jak przegląd i konserwacja urządzeń innych producentów. Jest to wartościowa usługa zwłaszcza dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z Łodzi i okolic, które zobowiązane są do utrzymywania infrastruktury mieszkalnej w należytym stanie. Powierzenie tego zadania firmie Komodo to gwarancja niezawodności urządzeń.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (1 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi: , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.