CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Salon urody Novatio

Salon urody Novatio to ekskluzywny salon kosmetyczny w Luboniu k/ Poznania. Salon powstał w 2007 roku z myślą o kobietach, które pragną wysokiej jakości usług. Fachowa obsługa oraz miła atmosfera sprawią, że każdy klient będzie zadowolony. Szeroka paleta zabiegów gwarantuje satysfakcja nawet najbardziej wymagającego klienta.

W Novatio można skorzystać z takich usług jak: mikrodermabrazja, pedicure, pedicure, przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Styliści fryzur zagwarantują Ci super fryzurę zarówno na noc sylwestrową jaki do pracy. Usługi fryzjerskie wykonujemy na kosmetykach firmy Z-ONE oraz TiGI. Fryzjer Sławek Stawarczyk oraz stylista fryzur Michał Wilkoński to jedni z najbardziej kultowych fryzjerów w Poznaniu. Nadto sauna fińska zagwarantuje Ci przez okres zimowy dodatkową odporność. Całość w dobrych cenach i w słodkiej atmosferze. Dla klientów, którzy potrzebują słońca w zimie, salon Novatio oferuje solarium. Zapraszamy ciepło.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.