CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Renowacja mebli – Starenanowe.pl

Ząb czasu nieuchronnie odciska się na meblach. Z wiekiem stają się one matowe, zarysowane, obtłuczone. W oczywisty sposób odbija się to na estetyce całego mieszkania. Aby przeciwdziałać temu niekorzystnemu procesowi, warto rozważyć renowację mebli drewnianych. Usługa ta, odpowiednio przeprowadzona, przywróci Państwa meblom fabryczną jakość bez względu na wiek.

Renowacja mebli w pracowni Stare na Nowe odbywa się z wykorzystaniem farby kredowej Autentico. Jest to produkt cieszący się certyfikatem bezpieczeństwa EN71-3, co oznacza, że malowanie mebli będzie całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych.

Poza odnawianiem mebli, pracownia prowadzi także regularne warsztaty z zakresu malowania i tapicerowania. W ich ramach samodzielnie odnowią Państwo swój mebel pod okiem specjalistów z pracowni. O jakości jej usług świadczy przede wszystkim wieloletnia działalność na rynku i tysiące zadowolonych Klientów. Ponadto na stronie internetowej można zobaczyć dziesiątki realizacji najwyższej klasy.

Renowacja Mebli Stare na Nowe
ul. Puławska 257/u8
02-769 Warszawa
Tel: 604 570 351

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (1 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi:
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.