CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Psycholog Wioletta Kucharek – Wiolettakucharek.pl

Wioletta Kucharek to wykwalifikowana i doświadczona psycholog ze specjalnością psychologia zdrowia oraz psychologia kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim. Wioletta Kucharek szlifowała swoje umiejętności podczas pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, czy też Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ im. Babińskiego w Łodzi. Psycholog charakteryzuje profesjonalizm oraz empatia. W swojej pracy zawsze służy pacjentom zgodnie z kodeksem etycznym psychoterapeuty.

Wioletta Kucharek prowadzi zarówno terapie indywidualne, jak i małżeńskie. Dostosowuje swoje metody pracy zgodnie z potrzebami pacjentów. Terapie prowadzone są stacjonarnie w Łodzi oraz drogą internetową. Pomoc psychologiczna kierowana jest dla osób, które doświadczyły: depresji, mobbingu, problemów w związku, ataków paniki. Wioletta Kucharek to psycholog godna polecenia, która pomoże rozwiązać problemy i odzyskać radość z życia.

Wioletta Kucharek
Juliana Tuwima 71 lok. 3
90-031 Łódź
woj. łódzkie
Tel: 604 886 066

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (1 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi:
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.