CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Przedszkole Ursynów

Przedszkole Ursynów
http://www.przedszkole-warszawa.waw.pl

Niepubliczne przedszkole Montessori „Artystyczny Kącik”, ul. Pustułeczki 8. Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat, przyjmujemy zapisy także w ciągu roku – do ostatniego wolnego miejsca.

Co nas wyróżnia? Kameralne przedszkole przy zacisznej uliczce Ursynowa; parterowy dom przystosowany do wszelkich wymogów bezpieczeństwa; własny, duży, zielony ogród z placem zabaw; pakiet zajęć dodatkowych w cenie czesnego; młoda, zgrana, pełna pasji kadra wychowawcza; doświadczenie – działamy od 2007 roku; zerówka – specjalne zajęcia dla 5 i 6 latków, przygotowujące do nauki w szkole.

Staramy się, by w przedszkolu dzieci czuły się jak u siebie, a twórcza atmosfera, życzliwość wychowawców i współpraca z rodzicami – pozwalały im rozwijać to, co w nich najlepsze i najpiękniejsze

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.