CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Prace wysokościowe – grupa POOD

Czym jest POOD? To szybko rozwijająca się firma, wykonującą przede wszystkim prace wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych oraz w miejscach trudno dostępnych.

Prace wykonywane są przez ludzi mających duże doświadczenie i liczne uprawnienia spełniające najwyższe normy, dzięki ich wiedzy i umiejętności gwarantują wysoką jakość usług. Specjalizujemy się m.in.: w myciu okien, świetlików, myciu i doczyszczaniu elewacji, oraz pracach wymagających dostępu linowego. Jako jedyni na Podlasiu zajmujemy się zabezpieczeniami budynków przed graffiti, a także świadczymy usługę jego usuwania. Prace wysokościowe wykonywane są zgodnie z metodą dostępu linowego w oparciu o normę PN 90Z08057 oraz standardami IRATA. Do wykonywania usług czyszczenia ciśnieniowego używamy gorąco wodnych i wysokociśnieniowych urządzeń firmy Kranzle, w oparciu o biodegradowalne środki.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.