CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Praca w Pratt & Whitney – Kariera.pwpoland.com

Praca w Pratt & Whitney – Kariera.pwpoland.com
http://www.kariera.pwpoland.com/

Działalność firmy Pratt & Whitney związana jest z produkcją komponentów i napędów lotniczych. Przedsiębiorstwo bierze aktywny udział w sferze projektowo-badawczej i remontowo-serwisowej, świadcząc usługi dla różnego typu działalności. Jako firma o znaczącym kapitale na rynku międzynarodowym zatrudniamy w Polsce prawie 10 000 pracowników, dbając tym samym o ich kompetencje i rozwój zawodowy.

Wraz z intensywnym poszerzaniem działalności, spółka poszukuje pracowników do swoich oddziałów, mieszczących się na terenie naszego kraju. Rekrutacja w Pratt & Whitney dostępna jest przy pomocy strony Kariera.pwpoland.com, na której znajdują się aktualne oferty pracy dla zainteresowanych kandydatów oraz szczegółowy opis wymagań i preferencji.

Praca w Pratt & Whitney opiera się na zdobywaniu nowych doświadczeń i poszerzaniu własnych kompetencji. Firma przeprowadza stosowne szkolenia oraz programy przygotowujące specjalistów do pracy na danym stanowisku. Dbając również o ich potrzeby, wprowadzony został Pracowniczy Program Emerytalny oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Studenci mogą liczyć na prestiżowe staże oraz praktyki. Finansujemy w ten sposób edukację naszych uczniów oraz wspieramy ich na drodze zawodowej.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.