CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Pomoc-drogowa24.eu

K-Hol Pomoc Drogowa oferuje swoje usługi dla kierowców na terenie miasta Wrocław i okolic, a także całego województwa dolnośląskiego, w tym na autostradzie A4 i drodze ekspresowej S8. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i sprawną obsługę. W naszych szeregach kadrowych znajdują się wykwalifikowani specjaliści, którzy są do waszej dyspozycji przez całą dobę.

Mamy do zaoferowania naszym klientom holowanie pojazdów, a także ich transport przy pomocy lawety. Aby skorzystać z naszych usług, należy skontaktować się telefonicznie z konsultantem, który ustali miejsce zdarzenia, skalę problemu i plan działania. Następnie, możesz tylko spokojnie poczekać aż nasza laweta w błyskawicznym tempie dotrze do Ciebie.

Nieustannie śledzimy nowinki techniczne, do których się dostosowujemy w celu udoskonalania naszych usług. Nasze wysokiej jakości autolawety pozwalają nam na w pełni profesjonalne wykonywanie naszej pracy, która owocuje w zadowolenie coraz to kolejnych kierowców.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pomoc Drogowa Wrocław 24h Dariusz Kohl
ul. Świętego Wincentego 25
50-252 Wrocław
Tel: 601 703 320

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (1 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi:
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.