CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne
http://qms.com.pl

Olejki eteryczne znajdują wielorakie zastosowanie nie tylko w aromaterapii, ale też w farmacji, kosmetyce, perfumiarstwie czy przemyśle spożywczym. We wszystkich tych branżach olejki eteryczne należą do najbardziej pożądanych i najdroższych składników pochodzenia roślinnego. Aby mieć pewność, że olejek, który kupujemy jest najwyższej jakości należy przy jego wyborze kierować się jego ceną. Prosta zasada mówi, że im lepszy olejek, tym wyższa jego cena.

Na rynku istnieje dużo syntetycznych substytutów – zarówno olejków eterycznych, jak i olejów bazowych. Produkowane w laboratoriach olejki nie posiadają jednak właściwości olejków uzyskiwanych w sposób naturalny, dlatego też należy wystrzegać się półdarmowych olejków. Najlepiej jest nabywać olejki u renomowanego sprzedawcy.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.