CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Obróbka skrawaniem

BOSZ s.c. oferuje części metalowe do systemów elektroinstalacyjnych oraz usługi z zakresu obróbki mechanicznej elementów metalowych. Nasza firma rozpoczęła działalność w 1995 roku, dostarczając komponenty własnej produkcji dla jednej z wiodących na polskim rynku firm elektroinstalacyjnych.

Obecnie zajmujemy się produkcją i sprzedażą części metalowych oraz półwyrobów dla przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego i innych. Zapewniamy dostawę części wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie i w krótkich terminach. Stale inwestujemy w park maszynowy, nowe technologie, unowocześniamy proces produkcyjny co pozwala na polepszenie jakości wyrobów, obniżenie kosztów produkcji i lepsze dbanie o środowisko naturalne.

Dla klienta zwracającego się do nas z zapytaniem znajdujemy optymalne rozwiązania zapewniając kompleksowe dostawy części do produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.