CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

MEDchart.pl – oprogramowanie dla gabinetów lekarskich

MEDchart.pl – oprogramowanie dla gabinetów lekarskich
http://medchart.pl

MEDchart to nowoczesne i intuicyjne oprogramowanie dla placówek medycznych. Jego zaletą jest dostępność z poziomu przeglądarki na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. W czasie wizyty lekarz może używać go na laptopie lub tablecie, a poza gabinetem sprawdzić najważniejsze informacje na smartfonie.

Aplikacja posiada wiele użytecznych funkcjonalności. Pozwala na wygodne prowadzenie kalendarza wizyt z możliwością rejestracji online i przesyłania powiadomień SMS do pacjentów, uzupełnianie kartotek, wystawianie recept, generowanie dokumentów (skierowań, zaświadczeń, zwolnień) i raportów. Posiada aktualizowaną na bieżąco bazę leków i sprawdza się przy prowadzeniu, przetwarzaniu i archiwizowaniu elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM).

MEDchart to oprogramowanie medyczne, które usprawnia codzienną pracę lekarza i pomaga zaoszczędzić mu czas. Program jest dostępny 24 godziny na dobę i nie wymaga jakiejkolwiek instalacji czy aktualizacji. Wystarczy się zalogować, a intuicyjny interfejs sam poprowadzi nas krok po kroku przez wszystkie najistotniejsze funkcje.

Wielostopniowe logowanie, szyfrowanie danych i najwyższy poziom zabezpieczeń chroni wrażliwe dane, dzięki czemu można mieć pewność, że nie zostaną one przechwycone, zagubione lub zniszczone. MEDchart to komfort pracy i gwarancja bezpieczeństwa.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.