CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Meble-dobosz.pl – kuchnie na wymiar

Meble-dobosz.pl – kuchnie na wymiar
http://www.meble-dobosz.pl

Kuchnia jest centralnym miejscem każdego domu, w którym koncentruje się zarówno życie rodzinne, jak i towarzyskie. Dlatego też tak ważne jest odpowiednie dobranie mebli do kuchni.

Jednym z takich fachowców godnych polecenia  jest Marian Dobosz, od wielu lat działający w branży meblarskiej. Oprócz kuchni na wymiar, oferuje on także meble szkolne i biurowe oraz szafy. Meble wykonane w firmie Mariana Dobosza można spotkać m.in w szkołach i instytucjach publicznych na terenie powiatu Nowy Sącz.

Pełny opis oferty wykonywanych mebli znajduje się na firmowej stronie internetowej.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (9 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi: , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

2 komentarze

  1. Pan Marian robił meble do naszej kuchni i naprawdę mam czym się pochwalić. Kuchnie często podziwiają znajomi i twierdzą, że to jeden z lepszych wykonawców mebli na wymiar w Nowym Sączu.

  2. Meble kuchenne do naszego nowego domu w Sączu robili panowie z tej firmy. Meble mamy od kilku miesięcy i świetnie spisują się w kuchni. Meble podobają się także naszym znajomym. Taka kuchnia na wymiar jest naprawdę fajną rzeczą.

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.