CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Markpol Tworkowa

Markpol Tworkowa to firma zajmująca się wynajmem maszyn budowlanych oraz oferująca transport niskopodwoziowy. Zainteresowani mogą tu także nabyć części do samochodów ciężarowych, a także zakupić maszyny budowlane i naczepy.

Markpol to firma z nieletnimi tradycjami ? istnieje od 1992 roku i świadczy usługi najwyższej jakości dzięki współpracy z renomowanymi producentami sprzętu takimi jak: Caterpillar, Komatu, JCB, itd. Poza tym o wysokim poziomie świadczonych usług może stanowić fakt posiadania własnego warsztatu, w którym wykwalifikowani mechanicy stale kontrolują sprawność i skuteczność maszyn.

Markpol Tworkowa specjalizuje się w robotach ziemnych i usługach budowlanych, transporcie maszyn budowlanych i drogowych naczepą niskopodwoziową na terenie kraju i za granicą oraz sprzedaży samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i części zamiennych. Markpol Tworkowa gwarantuje rzetelne i fachowe wykonanie powierzonych zadań.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.