CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Laptopy Warszawa

InwazjaPC jest na rynku komputerowym od 2002 roku. Należymy do elity dynamicznie rozwijających się firm prowadzących sprzedaż detaliczną sprzętu komputerowego i multimedialnego w Polsce, wielokrotnie docenione i potwierdzone tytułem Gazela Biznesu. Dowodem rzetelności przeprowadzanych działań biznesowych i poszanowania praw klienta jest otrzymanie w 2008 i 2009 roku certyfikatu SOLIDNA FIRMA, nagroda od Lenovo w kategorii Największy wzrost sprzedaży w roku 2008, nagroda Złota paleta od TechData – największy dystrybutor sprzętu IT.

Oprócz sprzedaży internetowej posiadamy sieć sklepów zlokalizowanych m.in. w miastach – Warszawa, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Żyrardów, Radom, Koszalin, Dąbrowa Górnicza, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski i rosnąca sieć sklepów partnerskich.

Współpracujemy z ważnymi producentami i dystrybutorami m.in. z Acer, Dell, Fulitsu-Siemens, Lenovo, Microsoft. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego InwazjaPC.pl.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (3 głosów, śr.: 3,67 z 5)
Loading...
Tagi: , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.