CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Karta Paliwowa Moyl – Moyl.pl

Karta Paliwowa Moyl – Moyl.pl
https://www.moyl.pl

Rosnące ceny benzyny w znacznym stopniu odbijają się na dochodzie twojej firmy? Twoi pracownicy jeżdżą nie ekonomicznie i naciągają zakup benzyny tak, aby jeździć za darmo prywatnie autem służbowym? Rozliczanie faktur zabiera ci mnóstwo czasu, a do tego twoi pracownicy często gubią faktury? Jeśli któraś z tych kwestii cię dotyczy, zainteresuj się zakupem karty paliwowej! Idealnym rozwiązaniem jest zakup karty paliwowej dla małych, średnich oraz dużych firm.

Karta paliwowa w znacznym stopniu ułatwi pracę związaną z wszelkimi rozliczeniami za benzynę dzięki jednej fakturze zbiorczej. Co więcej, dzięki karcie przedpłaconej (prepaid) możesz w łatwy sposób kontrolować wydatki doładowując kartę bezpośrednio przed zapłatą. Co równie ważne, dzięki karcie oszczędzisz na benzynie nawet 25 groszy na litrze, dokładna suma, jaką zaoszczędzisz będzie zależna od rodzaju paliwa oraz cen na dystrybutorze. Dodatkowo zyskasz rabat 20% na inne usługi oraz akcesoria. Nie zastanawiaj się i kup kartę paliwową dla swojej firmy już teraz!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.