CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Ran-Dickmar – gospodarka odpadami

Ran-Dickmar – gospodarka odpadami
http://www.ran-dickmar.com.pl

Firma „RAN-DICKMAR” ma profesjonalne zaplecze techniczne oraz zawodowy sprzęt, gwarantujące, że odbiór odpadów niebezpiecznych przebiega sprawnie i zgodnie z wiążącym prawem.

Specjalizujemy się w odpadach przemysłowych. Dostępna infrastruktura jest odpowiednia do odbioru 900 rodzajów odpadów. Jeśli chodzi o odbiór odpadów Warszawa może liczyć na kompetentne usługi naszej firmy. Mogą to być odpady palne, zawierające ropę naftową, różnego rodzaju chemikalia, zużyte baterie, katalizatory, urządzenia elektryczne i elektroniczne, drewno, metale, tworzywa sztuczne, szkło i wiele innych. Dajemy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych dzięki samochodom-cysternom na odpady płynne i samochodom ciężarowym – na odpady stałe. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz skuteczność.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.