CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Geodezja-kataster.pl – geodeta

Geodezja-kataster.pl – geodeta
http://www.geodezja-kataster.pl

Marcina Drobota świadczy pełen zakres usług geodezyjnych – zaczynając od podziałów nieruchomości, a kończąc na geodezyjnych opracowaniach kameralnych. Swoją działalność nie ogranicza jedynie do powiatu tarnowskiego, ale wykonuje ją również w ościennych powiatach. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (7 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi: , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

3 komentarze

  1. Współpracowałem z tym geodetą na kilku budowach w Tarnowie i okolicy. Wszystkie sprawy dotyczące geodezji zawsze były wykonane profesjonalnie i na czas.

  2. Miałem problem z podziałem działki budowlanej w Tarnowie z powodu zawiłości formalnych. Ten geodeta pomógł w wyprostowaniu wszystkich spraw geodezyjnych. Polecam.

  3. Ten geodeta był także na jednej większej budowie, na której także ja pracowałem, i poznałem że dobrze zna się na geodezji. Widać było, że posiada duże doświadczenie geodezyjne.

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.