CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Filmowanie dronem – Dronography.pl

Filmowanie dronem – Dronography.pl
http://www.dronography.pl

Jesteśmy profesjonalistami z dziedziny filmowania z lotu ptaka oraz fotografii z powietrza, które wykonujemy dla firm, fundacji czy organizacji. Współpracujemy z różnymi podmiotami, także kulturalnymi i społecznymi, dla których wykonujemy wyjątkowe materiały filmowe, zdjęciowe czy streamingowe. Oprócz kadrów z wysokości, możemy przygotować kompleksowe filmy promocyjne, wizerunkowe czy dla innych celów. Jakość filmu bazuje na technologii 4K, przy wideoflimowaniu jak i późniejszym montażu stosujemy zróżnicowane i nowoczesne techniki np. slow motion czy timelaps. Naszymi klientami są także firmy, korporacje, różnego rodzaju przedsiębiorstwa mniejsze i większe, które zainteresowane są filmowaniem z lotu ptaka, zdjęciami z powietrza czy kompleksowym wykonaniu kreacji filmowych pod różne potrzeby.

Zapraszamy do współpracy z Dronography – doświadczoną firmą specjalizującą się w usługach dronem oraz kompleksowym wideofilmowaniu, także kamerami stacjonarnymi!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (1 głosów, śr.: 5,00 z 5)
Loading...
Tagi: , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.