CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu – Bssurf.pl

Marzy Ci się profesjonalny kurs surfingu? A może interesuje Cię obóz surfingowy w Portugalii, odbywający się pod okiem wykwalifikowanej kadry? Jeżeli tak, jak najszybciej sprawdź naszą ofertę!

Kim jesteśmy? Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu to szkoła surfingu założona przez ludzi z pasją, dla których ta dyscyplina jest czymś więcej niż pracą. BSSURF należy do Polskiego Związku Surfingu.

Co możemy Ci zaoferować? Proponujemy naszym klientom naukę surfingu, prowadzoną przez certyfikowanych trenerów. Organizujemy obozy surfingowe, zarówno nad Bałtykiem, jak i zagranicą. Przekonaj się, jak świetną przygodą będzie surfing w Maroko.

Dlaczego warto nam zaufać? W skład naszej kadry wchodzą ludzie, dla których surf camp to pasja, którą zarażają innych. Lekcje surfingu, które prowadzimy, odbywają się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego umiejętności i możliwości. Obozy surfingowe dla dorosłych, które organizujemy to wspaniała okazja, aby zdobyć nowe umiejętności lub je udoskonalić.

Informacje o naszej działalności oraz ofercie można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.