CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Asbiro – szkoła biznesu dla przedsiębiorczych

Asbiro – szkoła biznesu dla przedsiębiorczych
http://www.asbiro.pl/

Asbiro to szkoła biznesu dla przedsiębiorców i ludzi chcąych założyć własną działalność gospodarczą. Firma odpowiada na potrzeby rynku w zakresie praktycznego kształcenia w prowadzeniu biznesu. W ofercie znajduje się kilka różnych szkoleń i pełnoprawny kurs MBA nastawiony wyłącznie na prowadzenie własnej własnego przedsiębiorstwa.

Poza kursem MBA prowadzone są kursy podstawowe zakładania i prowadzenia własnej firmy. Tematy jak zostać milionerem czy samozatrudnienie nie są wykładowcom Asbiro obce, sami najczęściej są milionerami. Ludzie wykładający-  to w praktyce sami przedsiębiorcy prowadzący własne biznesy dlatego mają zawsze aktualną praktyczną wiedzę do przekazania. Firma ma w swojej ofercie także specjalne seminarium dotyczące niepłacenia składek ZUS.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , , , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

Uwaga: włączona jest moderacja komentarzy, która może opóźnić wyświetlenie Twojego komentarza. Nie ma konieczności wysyłania go ponownie.