CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Angielski przez Skype

Serwis wskutek współpracy z lektorami języka angielskiego z całego świata proponuje nowatorskie rozwiązanie dla nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Za pomocą aplikacji służącej do komunikacji głosowej Skype klienci mają możliwość edukacji w języku angielskim od podstaw po poziom wysoce zaawansowany. Angielski przez Skype pozwala na naukę niemalże z każdego miejsca, gdzie dostępne jest połączenie z Internetem. Instruktorzy prowadzący zajęcia posiadają odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie w zakresie nauki angielskiego przez internet.

Nauka przez Skype praktycznie niczym nie odbiega od tradycyjnych zajęć w szkole co pozwala na przygotowanie się do egzaminów językowych wszystkich typów. Polishenglish4u.com zapewnia kontakt przez 24h na dobę i oferuje także tłumaczenia z polskiego na angielski i z angielskiego na polski, korekty tekstów a także realizowanie materiałów multimedialnych do nauki angielskiego.

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , , , , , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.