CatPress

Katalog stron internetowych nowej generacji

Akutools.pl – Elektronarzędzia

Firma Aku Tools z siedzibą w Dębicy kieruje swoją ofertę do klientów hurtowych i detalicznych z branży narzędziowej i BHP. Specjalizuje się w dystrybucji narzędzi akumulatorowych i ręcznych wiodących marek. Rozwija też własną markę narzędzi Aku Tools.

Jako zespół doradców z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą specjalistyczną zapewnia wsparcie w wyborze i zakupie produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących nietypowych, innowacyjnych i trudno dostępnych narzędzi lub artykułów BHP. Współpracując z renomowanymi producentami, umożliwia dostęp do nowości rynkowych i wyrobów zgodnych z najnowszymi technikami i trendami w branży. Oferuje duży wybór produktów zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalnych wykonawców. Proponuje zestawy elektronarzędzi do prac remontowych i wykończeniowych. Prowadzi sprzedaż niezawodnych elektronarzędzi takich jak pilarki tarczowe czy wiertarki kątowe. Asortyment obejmuje tarcze diamentowe, osprzęt i narzędzia ręczne.

AKU Tools
Nagawczyna 488,
39-200 Dębica
woj. podkarpackie
Tel: 516 717 423

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punkty (Brak głosów)
Loading...
Tagi: , ,
Link zwrotny

Jeśli chcecie Państwo wypromować powyższy wpis i sprawić aby przyniósł Państwu jak największe korzyści SEO, prosimy o zamieszczenie linków zwrotnych do wpisu.

Proponujemy dwa rozwiąznia:

  • Link tekstowy: Katalog stron CatPress
  • Link graficzny:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.